KONTROLER POJAZDÓW

NR REF KONTROLER POJAZDÓW

Zakres zadań na stanowisku:

 • Formalne przekazania i odbiory pojazdów.
 • Kontrola pojazdów pod kątem ogólnego stanu technicznego oraz uszkodzeń mechanicznych i ich dokumentacja zdjęciowa.
 • Klasyfikacja stwierdzonych usterek, wymaganych napraw serwisowych i ewidencja aktywnych komunikatów ostrzegawczych pulpitu kierowcy.
 • Weryfikacja kompletności dokumentów pojazdów (karty, certyfikaty, ubezpieczenia, naklejki, etc.) oraz oznakowania obowiązkowego pojazdu.
 • Kontrola poprawności ustawień i właściwego działania systemów telematycznych, urządzeń do poboru opłat drogowych oraz innych urządzeń pokładowych pojazdu.
 • Kontrola stanu czystości kabiny oraz kompletności wyposażenia pojazdu.

 

Nasze oczekiwania:

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z serwisem pojazdów użytkowych lub doświadczenie jako kierowca kat. C+E.
 • Znajomość specyfiki obsługi i naprawy pojazdów użytkowych, szczególnie ciężarowych marki DAF i Mercedes.
 • Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office.
 • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność.
 • Umiejętność analitycznego myślenia.
 • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Zostań Maratończykiem,
prześlij CV na adres:
rekrutacja@emarathon.eu

Masz pytania, zadzwoń, tel. 660 606 000
(kontakt w języku ukraińskim i rosyjskim, tel. tel. 660 601 088 ).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

  FORMULARZ KONTAKTOWY


  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Marathon International sp. z o.o. sp. k., ul. Krajowa 3, 62-025 Kostrzyn, NIP: PL-7773092315 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora - Marathon International sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kostrzynie, 62-025 Kostrzyn, ul. Krajowa 3, KRS 0000319928 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz podanych w toku rekrutacji: