Ciężarówka
z wózkiem widłowym.
Sprawny
rozładunek transportu

Dla Twojej wygody zapewniamy kompleksową usługę, która nie kończy się na samym dowozie ładunku do wskazanego miejsca, zapewniamy również rozładunek Twojego transportu. Korzystając z mobilnego wózka widłowego, jesteśmy w stanie przeprowadzić błyskawiczny rozładunek ciężarówki – nawet w wymagających warunkach. Niezależnie od wielkości i rodzaju przewożonych produktów, nasi pracownicy szybko i profesjonalnie poradzą sobie z tym zadaniem.

Usługi
mobilnym wózkiem
widłowym

WYKWALIFIKOWANY PRACOWNIK

Dbamy nie tylko o odpowiednie wyposażenie naszych ciężarówek, ale też o właściwe przygotowanie kierowców. Wszyscy nasi kierowcy posiadają uprawnienia niezbędne, by obsługiwać wózek widłowy i są przeszkoleni w jego bezpiecznym i efektywnym wykorzystaniu w celu rozładunku transportu, w możliwie najkrótszym czasie i bez ryzyka uszkodzeń. Twoje towary są w dobrych rękach – sprawnie dostarczymy i rozładujemy wszystkie produkty, dzięki czemu Ty nie musisz się o to martwić.

MOBILNOŚĆ

Zestaw z wózkiem widłowym to wygodne rozwiązanie, które pozwala na skrócenie czasu rozładunku. Wózek widłowy podwieszany jest w tylnej części przyczepy – właściwe zamocowanie na czas transportu chroni zarówno wózek, jak i przewożone towary przed uszkodzeniem, a przed przystąpieniem do rozładunku kierowca może go łatwo odczepić, by praktycznie od razu przystąpić do pracy. Pozwala to na rozpoczęcie wyładunku materiałów od razu po dotarciu na miejsce.

JEDNI Z PIERWSZYCH W POLSCE

W krajach zachodnioeuropejskich ta metoda transportu towarów jest już powszechna, jednak w Polsce, mimo ogromnej wygody, jaką zapewniają, zestawy wyposażone w wózki widłowe wciąż są dość rzadko spotykane – jesteśmy jedną z nielicznych firm transportowych w kraju, które wprowadziły tę usługę do swojej oferty. Zależy nam na zapewnianiu usług na najwyższym poziomie, zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży, dlatego chętnie sięgamy po innowacyjne rozwiązania.

SZYBKI ROZŁADUNEK

Połączenie usług zapewniających transport i rozładunek towarów to oszczędność czasu – cały proces przebiega błyskawicznie, a Ty nie musisz planować wyładowania ciężarówki we własnym zakresie. To rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w dostawach indywidualnych w trudno dostępnych miejscach, jak i dużych projektach logistycznych, gdzie jednorazowo możemy rozładować do 20 ładunków FTL.

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY