TRANSPORT
I SPEDYCJA
MIĘDZY-
NARODOWA

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym ładunków o kubaturze do 118 metrów sześciennych o 38 miejscach paletowych (zestawy typu TANDEM) oraz do 100 metrów sześciennych i 33 miejscach paletowych (naczepy typu MEGA). Dysponujemy własną flotą, składającą się z nowoczesnych ciężarówek dostosowanych do potrzeb przewozów specjalnych oraz transportu materiałów niebezpiecznych – niezależnie od rodzaju i wielkości ładunku będziemy w stanie zaproponować Ci rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Doświadczenie, nowoczesna flota, wykorzystanie najnowszych technologii, zasięg działalności pozwalający na transport w Polsce i na terenie całej Europy oraz świetnie wykwalifikowany zespół – nasza oferta to kompleksowe rozwiązania pozwalające na sprawny przewóz towarów.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Praca w modelu
Just-in-time

Wiemy, że terminowość odbioru i dostaw ładunku wpływa na planowanie i efektywność Twojej produkcji. Oferujemy międzynarodowy transport logistyczny, czyli usługę pozwalającą na precyzyjne planowanie każdego etapu przewozu – Twoje towary odbierzemy i dowieziemy na czas. Nie rzucamy pustych obietnic – kiedy podejmujemy się realizacji danego zlecenia, wykorzystujemy nasze doświadczenie jako spedytor międzynarodowy i wszystkie dostępne narzędzia, by realnie oszacować czas potrzebny na pokonanie danej trasy i zagwarantować sprawną realizację zlecenia bez opóźnień i bez strat dla Twojego biznesu.

Sprawny
załadunek

Wygodny i sprawny załadunek przyspiesza pracę magazynu i usprawnia transport ciężarowy. Właśnie dlatego wszystkie nasze zestawy zostały dostosowane do wymagań transportu towarów różnego rodzaju i w różnych gabarytach: trapez przejazdowy – umożliwia ładowanie całego zestawu jednocześnie, a rozsuwane i unoszone dachy – umożliwiają boczny i górny załadunek. Zapewniamy też transport zestawami z mobilnym wózkiem widłowym, dzięki czemu ładunek możemy rozładować sami, np. na placu budowy – nasi kierowcy posiadają do tego niezbędne uprawnienia. Wybierz ofertę, która uwzględnia indywidualne potrzeby Twojego ładunku!

Bezpieczeństwo
i ubezpieczenie

Wszystkie nasze pojazdy posiadają certyfikat PN EN 12642 Kod XL (bezpieczny ładunek), certyfikowany system mocowania ładunku SAFETY LOCK i spełniają normę Euro 6 dotyczącą emisji spalin. Posiadamy też polisę ubezpieczeniową OCP – 1 000 000 EURO na każde zdarzenie. Standardem wyposażenia naszej floty jest aluminiowa zabudowa i pełne odeskowanie aluminiowe, w dodatku we wszystkich ciężarówkach i zestawach zainstalowaliśmy najnowocześniejsze systemy telematyczne, służący do zarządzania transportem, flotą, kierowcami, ładunkami i zamówieniami – to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz na bieżąco sprawdzać, gdzie jest Twój transport.

Dedykowani
opiekunowie

Dedykowani opiekunowie identyfikują się ze specyfiką Twojego biznesu, by zrozumieć jego potrzeby i zapewnić sprawną realizację zlecenia spełniającą najwyższe standardy przy zachowaniu optymalnych kosztów. Transport, logistyka i spedycja w naszym wykonaniu to pełen profesjonalizm i skuteczność – to gwarancja perfekcyjnej obsługi Twojego transportu międzynarodowego w terminie i bez komplikacji. Nasz zespół wyróżnia świetna znajomość języków obcych, przepisów, specyfiki oraz wymagań, jakie stawia transport drogowy towarów w poszczególnych krajach. Całodobowy kontakt z opiekunem daje Ci pełną kontrolę nad ładunkiem w każdej sytuacji.

Szybki obieg dokumentów
i elektroniczne faktury

Świadczymy usługi w branży TSL (transport-spedycja-logistyka) na terenie całej Europy, dbając nie tylko o sprawny transport ciężarowy i terminowe dostarczenie Twoich towarów do miejsca docelowego, ale też szybkie dostarczenie niezbędnych dokumentów przewozowych – uważamy, że najlepsza spedycja międzynarodowa wymaga kompleksowego podejścia i sprawnej realizacji zleceń. Dzięki pełnej telematyce – łącznie ze skanerami w naszych ciężarówkach, oraz efektywnej pracy naszego zespołu, który stale czuwa nad Twoim ładunkiem, dokumenty znajdą się u Ciebie w maksymalnie 24h! Faktury wysyłamy drogą elektroniczną.

Transport FTL i LTL
na
terenie
całej Europy

Oferujemy transport ładunków całopojazdowych i drobnicowych na terenie całej Unii Europejskiej, każdego dnia nasze ciężarówki pojawiają się na drogach w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja, Rumunia, Austria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Irlandia. Jeździmy też do Wielkiej Brytanii oraz do krajów nadbałtyckich m.in. do Finlandii, Litwy, Łotwy i Estonii. Zapewniamy szybkie i terminowe transporty międzynarodowe na wszystkich tych trasach z możliwością monitorowania transportu i wsparciem dedykowanych opiekunów.

Nowoczesne zabudowy

Wygodny i sprawny załadunek zwiększa wydajność pracy magazynu i transportu. Nasze pojazdy są wyposażone w
• trapezy przejazdowe (umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy),
• rozsuwane i unoszone dachy, niezależnie od boków (ułatwiające boczny i górny załadunek),
• pełne odeskowanie aluminiowe.

Zapewniamy szybki, wydajny i efektywny transport międzynarodowy i krajowy – sprawna i nowoczesna flota to gwarancja terminowej dostawy, a duża ładowność naszych zestawów przestrzennych pozwala na jednoczesne przewożenie dużych ilości materiałów, co usprawnia transport i ogranicza koszty.

Zestawy przestrzenne
transport JUMBO


Dlaczego warto wybrać nasze usługi transportowe?
W naszej flocie dysponujemy ponad 350 ciężarówkami typu JUMBO – to zestawy przestrzenne 118m3 z możliwością załadowania do 38 europalet. Duża ładowność zestawów pozwala na zoptymalizowanie przewozu dużych i niestandardowych ładunków bez rezygnowania z jakości i bezpieczeństwa, a nowoczesna zabudowa zapewnia szybkie ładowanie towarów. Zarówno sposób załadunku, jak i specyfikę transportu możemy dostosować do wymagań danego zlecenia – znajdziemy optymalne rozwiązania dla Twojej firmy i Twojego towaru.

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe, umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Co nas wyróżnia?

• Nowoczesny system telematyczny – pozwala na sprawne zarządzanie przebiegiem transportu i przekazywanie dokumentów przewozowych drogą elektroniczną w ciągu 24h od dostawy.
• Dostosowanie zestawów do przepisów ADR – jesteśmy w stanie wykonywać przewozy materiałów niebezpiecznych.
• Posiadamy zestawy wyposażone w mobilne wózki widłowe, umożliwiające szybki rozładunek na miejscu.
• Nasza flota posiada: certyfikat PN EN 12642 Kod XL, certyfikowany system mocowania ładunku SAFETY LOCK i zgodność z normą Euro 6 dla dozwolonego poziomu emisji spalin.


MEGA ciężarówka – optymalne rozwiązanie dla niestandardowych ładunków
Do dyspozycji naszych klientów mamy naczepy typu MEGA - nasza flota liczy obecnie 30 takich zestawów. To idealne rozwiązanie dla producentów polegających na regularnych dostawach dużej ilości towarów oraz przy transporcie towarów ponadwymiarowych - MEGA naczepa ma aż 3 metry wysokości, świetnie sprawdza się więc przy przewozie wyższych ładunków. Rozsuwane boki i podnoszony dach umożliwiają dostosowanie sposobu ładowania do gabarytu i rodzaju ładunku, a mocowanie ładunku certyfikowanym systemem SAFETY LOCK zapewnia jego bezpieczeństwo w czasie transportu.

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie podnoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Dlaczego nasza oferta się opłaca?

• Dbamy o regularne serwisowanie i badanie naszych pojazdów i sprzętu, by zapewnić brak awarii i opóźnień na trasie.
• W standardzie wyposażenia naszych zestawów są nowoczesne systemy technologiczne pozwalające na sprawne zarządzanie transportem i stałe monitorowanie ładunku.
• Nasze zabudowy są przystosowane do wymogów transportu ADR i spełniają restrykcyjną normę Euro 6.
• Dzięki zestawom wyposażonym w mobilne wózki widłowe poza transportem zapewniamy również szybki rozładunek towaru po dostarczeniu.

Posiadamy własną flotę, na którą składa się ponad 400 nowych, niezawodnych ciężarówek oraz zespół wykwalifikowanych kierowców posiadających aktualne uprawnienia i szkolenia – w tym uprawnienia do obsługi wózka widłowego do rozładunku towaru oraz wykonywania przewozów ADR. Dzięki temu jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu, nawet tym o specjalistycznych wymaganiach. Nasi kierowcy codziennie przemierzają Europę – od Finlandii po Portugalię. Zadzwoń do nas i wyznacz kierunek, w którym mamy pojechać z Twoim ładunkiem!

NASZA
Flota

Transport międzynarodowy – Poznań

Zapewniamy transport międzynarodowy na wysokim poziomie, z pełnym zapleczem logistycznym dla sprawnej i bezproblemowej realizacji dostaw na terenie Polski i Unii Europejskiej. Nowoczesna flota spełniająca najwyższe standardy obowiązujące w branży, wyposażona w niezbędne systemy pozwalające na łatwe i wygodne zarządzanie i monitorowanie dostaw w połączeniu ze świetnym zespołem – to nie tylko kierowcy, ale też doświadczeni fachowcy w zakresie magazynowania, logistyki i spedycji, daje Ci pewność szybkiego i sprawnego przewozu.

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY