TRANSPORT
I SPEDYCJA
MIĘDZY-
NARODOWA

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym ładunków o kubaturze do 118 metrów sześciennych o 38 miejscach paletowych (zestawy typu TANDEM) oraz do 100 metrów sześciennych i 33 miejscach paletowych (naczepy typu MEGA). Dysponujemy własną flotą, składającą się z nowoczesnych ciężarówek dostosowanych do potrzeb przewozów specjalnych oraz transportu materiałów niebezpiecznych – niezależnie od rodzaju i wielkości ładunku będziemy w stanie zaproponować Ci rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Doświadczenie, nowoczesna flota, wykorzystanie najnowszych technologii, zasięg działalności pozwalający na transport w Polsce i na terenie całej Europy oraz świetnie wykwalifikowany zespół – nasza oferta to kompleksowe rozwiązania pozwalające na sprawny przewóz towarów.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Praca w modelu
Just-in-time

Wiemy, że terminowość odbioru i dostaw ładunku wpływa na planowanie i efektywność Twojej produkcji. Oferujemy międzynarodowy transport logistyczny, czyli usługę pozwalającą na precyzyjne planowanie każdego etapu przewozu – Twoje towary odbierzemy i dowieziemy na czas. Nie rzucamy pustych obietnic – kiedy podejmujemy się realizacji danego zlecenia, wykorzystujemy nasze doświadczenie jako spedytor międzynarodowy i wszystkie dostępne narzędzia, by realnie oszacować czas potrzebny na pokonanie danej trasy i zagwarantować sprawną realizację zlecenia bez opóźnień i bez strat dla Twojego biznesu.

Sprawny
załadunek

Wygodny i sprawny załadunek przyspiesza pracę magazynu i usprawnia transport ciężarowy. Właśnie dlatego wszystkie nasze zestawy zostały dostosowane do wymagań transportu towarów różnego rodzaju i w różnych gabarytach: trapez przejazdowy – umożliwia ładowanie całego zestawu jednocześnie, a rozsuwane i unoszone dachy – umożliwiają boczny i górny załadunek. Zapewniamy też transport zestawami z mobilnym wózkiem widłowym, dzięki czemu ładunek możemy rozładować sami, np. na placu budowy – nasi kierowcy posiadają do tego niezbędne uprawnienia. Wybierz ofertę, która uwzględnia indywidualne potrzeby Twojego ładunku!

Bezpieczeństwo
i ubezpieczenie

Wszystkie nasze pojazdy posiadają certyfikat PN EN 12642 Kod XL (bezpieczny ładunek), certyfikowany system mocowania ładunku SAFETY LOCK i spełniają normę Euro 6 dotyczącą emisji spalin. Posiadamy też polisę ubezpieczeniową OCP – 1 000 000 EURO na każde zdarzenie. Standardem wyposażenia naszej floty jest aluminiowa zabudowa i pełne odeskowanie aluminiowe, w dodatku we wszystkich ciężarówkach i zestawach zainstalowaliśmy najnowocześniejsze systemy telematyczne, służący do zarządzania transportem, flotą, kierowcami, ładunkami i zamówieniami – to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz na bieżąco sprawdzać, gdzie jest Twój transport.

Dedykowani
opiekunowie

Dedykowani opiekunowie identyfikują się ze specyfiką Twojego biznesu, by zrozumieć jego potrzeby i zapewnić sprawną realizację zlecenia spełniającą najwyższe standardy przy zachowaniu optymalnych kosztów. Transport, logistyka i spedycja w naszym wykonaniu to pełen profesjonalizm i skuteczność – to gwarancja perfekcyjnej obsługi Twojego transportu międzynarodowego w terminie i bez komplikacji. Nasz zespół wyróżnia świetna znajomość języków obcych, przepisów, specyfiki oraz wymagań, jakie stawia transport drogowy towarów w poszczególnych krajach. Całodobowy kontakt z opiekunem daje Ci pełną kontrolę nad ładunkiem w każdej sytuacji.

Szybki obieg dokumentów
i elektroniczne faktury

Świadczymy usługi w branży TSL (transport-spedycja-logistyka) na terenie całej Europy, dbając nie tylko o sprawny transport ciężarowy i terminowe dostarczenie Twoich towarów do miejsca docelowego, ale też szybkie dostarczenie niezbędnych dokumentów przewozowych – uważamy, że najlepsza spedycja międzynarodowa wymaga kompleksowego podejścia i sprawnej realizacji zleceń. Dzięki pełnej telematyce – łącznie ze skanerami w naszych ciężarówkach, oraz efektywnej pracy naszego zespołu, który stale czuwa nad Twoim ładunkiem, dokumenty znajdą się u Ciebie w maksymalnie 24h! Faktury wysyłamy drogą elektroniczną.

Transport FTL i LTL
na
terenie
całej Europy

Oferujemy transport ładunków całopojazdowych i drobnicowych na terenie całej Unii Europejskiej, każdego dnia nasze ciężarówki pojawiają się na drogach w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja, Rumunia, Austria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Irlandia. Jeździmy też do Wielkiej Brytanii oraz do krajów nadbałtyckich m.in. do Finlandii, Litwy, Łotwy i Estonii. Zapewniamy szybkie i terminowe transporty międzynarodowe na wszystkich tych trasach z możliwością monitorowania transportu i wsparciem dedykowanych opiekunów.

Nowoczesne zabudowy

Wygodny i sprawny załadunek zwiększa wydajność pracy magazynu i transportu. Nasze pojazdy są wyposażone w
• trapezy przejazdowe (umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy),
• rozsuwane i unoszone dachy, niezależnie od boków (ułatwiające boczny i górny załadunek),
• pełne odeskowanie aluminiowe.

Zapewniamy szybki, wydajny i efektywny transport międzynarodowy i krajowy – sprawna i nowoczesna flota to gwarancja terminowej dostawy, a duża ładowność naszych zestawów przestrzennych pozwala na jednoczesne przewożenie dużych ilości materiałów, co usprawnia transport i ogranicza koszty.

Zestawy przestrzenne
transport JUMBO


Dlaczego warto wybrać nasze usługi transportowe?
W naszej flocie dysponujemy ponad 350 ciężarówkami typu JUMBO – to zestawy przestrzenne 118m3 z możliwością załadowania do 38 europalet. Duża ładowność zestawów pozwala na zoptymalizowanie przewozu dużych i niestandardowych ładunków bez rezygnowania z jakości i bezpieczeństwa, a nowoczesna zabudowa zapewnia szybkie ładowanie towarów. Zarówno sposób załadunku, jak i specyfikę transportu możemy dostosować do wymagań danego zlecenia – znajdziemy optymalne rozwiązania dla Twojej firmy i Twojego towaru.

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe, umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Co nas wyróżnia?

• Nowoczesny system telematyczny – pozwala na sprawne zarządzanie przebiegiem transportu i przekazywanie dokumentów przewozowych drogą elektroniczną w ciągu 24h od dostawy.
• Dostosowanie zestawów do przepisów ADR – jesteśmy w stanie wykonywać przewozy materiałów niebezpiecznych.
• Posiadamy zestawy wyposażone w mobilne wózki widłowe, umożliwiające szybki rozładunek na miejscu.
• Nasza flota posiada: certyfikat PN EN 12642 Kod XL, certyfikowany system mocowania ładunku SAFETY LOCK i zgodność z normą Euro 6 dla dozwolonego poziomu emisji spalin.


MEGA ciężarówka – optymalne rozwiązanie dla niestandardowych ładunków
Do dyspozycji naszych klientów mamy naczepy typu MEGA - nasza flota liczy obecnie 30 takich zestawów. To idealne rozwiązanie dla producentów polegających na regularnych dostawach dużej ilości towarów oraz przy transporcie towarów ponadwymiarowych - MEGA naczepa ma aż 3 metry wysokości, świetnie sprawdza się więc przy przewozie wyższych ładunków. Rozsuwane boki i podnoszony dach umożliwiają dostosowanie sposobu ładowania do gabarytu i rodzaju ładunku, a mocowanie ładunku certyfikowanym systemem SAFETY LOCK zapewnia jego bezpieczeństwo w czasie transportu.

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie podnoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Dlaczego nasza oferta się opłaca?

• Dbamy o regularne serwisowanie i badanie naszych pojazdów i sprzętu, by zapewnić brak awarii i opóźnień na trasie.
• W standardzie wyposażenia naszych zestawów są nowoczesne systemy technologiczne pozwalające na sprawne zarządzanie transportem i stałe monitorowanie ładunku.
• Nasze zabudowy są przystosowane do wymogów transportu ADR i spełniają restrykcyjną normę Euro 6.
• Dzięki zestawom wyposażonym w mobilne wózki widłowe poza transportem zapewniamy również szybki rozładunek towaru po dostarczeniu.

Posiadamy własną flotę, na którą składa się 380 nowych, niezawodnych ciężarówek oraz zespół wykwalifikowanych kierowców posiadających aktualne uprawnienia i szkolenia – w tym uprawnienia do obsługi wózka widłowego do rozładunku towaru oraz wykonywania przewozów ADR. Dzięki temu jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu, nawet tym o specjalistycznych wymaganiach. Nasi kierowcy codziennie przemierzają Europę – od Finlandii po Portugalię. Zadzwoń do nas i wyznacz kierunek, w którym mamy pojechać z Twoim ładunkiem!

NASZA
Flota

Transport międzynarodowy – Poznań

Zapewniamy transport międzynarodowy na wysokim poziomie, z pełnym zapleczem logistycznym dla sprawnej i bezproblemowej realizacji dostaw na terenie Polski i Unii Europejskiej. Nowoczesna flota spełniająca najwyższe standardy obowiązujące w branży, wyposażona w niezbędne systemy pozwalające na łatwe i wygodne zarządzanie i monitorowanie dostaw w połączeniu ze świetnym zespołem – to nie tylko kierowcy, ale też doświadczeni fachowcy w zakresie magazynowania, logistyki i spedycji, daje Ci pewność szybkiego i sprawnego przewozu.

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY