Pomaganie
to maraton,
nie wyścig.

Jesteśmy rosnącą firmą - mamy możliwość zmieniania świata - i chcemy to robić. Naszą część społecznej odpowiedzialności biznesu realizujemy m.in.: dbając o normy środowiskowe i ekologiczne, wspierając edukacje, pasję ludzi i sport.

Gramy z
KS Koziołek Poznań!

KS Koziołek Poznań to wyjątkowy klub sportowy! Klub prowadzony z pasją, w oparciu o świetne zaczerpnięte z zagranicy praktyki, innowatorskie pomysły i konsekwencję w dążeniu do celu. KS Koziołek skupia blisko 250 zawodników w 11 drużynach. Każdy zespół trenuje pod okiem dwóch trenerów – skupiamy się na efektywnej pracy skupionej na technice!

Dopingujemy team
spadochronowy
NoMercy

NoMercy to jedna z najlepszych na świecie i najbardziej utytułowana Polska drużyna zespołowej akrobacji spadochronowej (FS4 – czyli formation skydiving w zespole czteroosobowym). Zwycięski team tworzą: Maja Ważniewicz, Kinga Komorowska, Iwona Raczkiewicz, Karina Laszuk, Olimpia Patej. Dla NoMercy pełniliśmy zaszczytną rolę Sponsora – z dumą wspierając wyjątkową pasję i sukcesy teamu!

Gotujemy
dla WOŚP

Nakarmiliśmy ponad 1000 osób podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy! Marathon Food Truck oraz Poznańscy Kucharze Razem stworzyli wyjątkowy projekt podczas którego na poznańskim placu Mickiewicza zapełniliśmy brzuchy bawiących się podczas finału Poznaniaków – napełniając jednocześnie puchy WOŚP. Już czekamy na następny finał!

Jesteśmy sponsorem strategicznym
Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Jesteśmy Sponsorem Strategicznym Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Zobacz co
u nas słychać

23 września 2021

30 kwietnia 2021

Widziałeś MARATHON na trasie? A może wspólna pauza na parkingu?
Uruchamiamy program MARATHON SPOTTED!
Zrób zdjęcie 📸 lub nakręć film 🎥, umieść w komentarzu i powalcz o niespodzianki 🎁
Co miesiąc wybierzemy 3 najciekawsze ‼️

22 kwietnia 2021

A co ty robisz dla Ziemi? 🌍
Codziennie, a nie tylko w przypadającym dziś Światowym Dniu Ziemi, dbamy o nasza wspólną przyszłość. Jako MARATHON dokładamy starań, by jak najszybciej stać się firmą niskoemisyjną.
👇 Dla nas to nie tylko hasła, to zaplanowane i realizowane działania 👇
✅ BIZNES BEZ PAPIERU
Szanujemy drzewa bo bez nich nie ma życia, dlatego wdrożyliśmy wewnętrzne procesy pracy minimalizujące zużycie papieru.
✅ NISKOEMISYJNE ŚRODOWISKO PRACY
Inwestujemy w odnawialne źródła energii. Uruchomimy farmę fotowoltaiczną o mocy 250 KW.
✅ 2025 – PIERWSZA W EUROPIE ZEROEMISYJNA FLOTA CIĘŻARÓWEK WODOROWYCH
200 trucków + stacja ładowania.
#MarathonForEarth