Pomaganie
to maraton,
nie wyścig.

Jesteśmy rosnącą firmą - mamy możliwość zmieniania świata - i chcemy to robić. Naszą część społecznej odpowiedzialności biznesu realizujemy m.in.: dbając o normy środowiskowe i ekologiczne, wspierając edukacje, pasję ludzi i sport.

Gramy z KS
Koziołek
Poznań!

KS Koziołek Poznań to wyjątkowy klub sportowy! Klub prowadzony z pasją, w oparciu o świetne zaczerpnięte z zagranicy praktyki, innowatorskie pomysły i konsekwencję w dążeniu do celu. KS Koziołek skupia blisko 250 zawodników w 11 drużynach. Każdy zespół trenuje pod okiem dwóch trenerów – skupiamy się na efektywnej pracy skupionej na technice!

Dopingujemy team
spadochronowy
NoMercy

NoMercy to jedna z najlepszych na świecie i najbardziej utytułowana Polska drużyna zespołowej akrobacji spadochronowej (FS4 – czyli formation skydiving w zespole czteroosobowym). Zwycięski team tworzą: Maja Ważniewicz, Kinga Komorowska, Iwona Raczkiewicz, Karina Laszuk, Olimpia Patej. Dla NoMercy pełniliśmy zaszczytną rolę Sponsora – z dumą wspierając wyjątkową pasję i sukcesy teamu!

Gotujemy
dla WOŚP

Nakarmiliśmy ponad 1000 osób podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy! Marathon Food Truck oraz Poznańscy Kucharze Razem stworzyli wyjątkowy projekt podczas którego na poznańskim placu Mickiewicza zapełniliśmy brzuchy bawiących się podczas finału Poznaniaków – napełniając jednocześnie puchy WOŚP. Już czekamy na następny finał!

Jesteśmy sponsorem strategicznym
Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Jesteśmy Sponsorem Strategicznym Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Zobacz co
u nas słychać

12 kwietnia 2021

Stwórzmy wspólnie listę Waszych ulubionych dań serwowanych w trasie, które Marek Smejlik specjalnie dla Was przygotuje w ramach naszego kulinarnego tourne GOTUJ W TRASIE ZE SMEJLIKIEM!

Swoje propozycje wpisujcie w komentarzach, miejcie jednak litość dla naszego kuchmistrza.

Na autorów wybranych przez Marka propozycji mamy miłą niespodziankę.

8 kwietnia 2021

Pamiętacie zapewne wersję specjalną DAFa XF GT Daytona Grey…
My w MARATHON też mamy naszą wersję specjalną: jedyną, unikalną, niepowtarzalną, wypasioną na MAXa – ŻÓŁTĄ dla LIDERA, znaczy KOZAKa i to dosłownie! Pojazd z unikalnym numerem rejestracyjnym P4 KOZAK czeka na nowego mistrza kierownicy, kierowcę roku 2021 MARATHON!

P.S. Wy również możecie dołączyć do Maratończyków i powalczyć o zwycięstwo!

24 marca 2021

Wybraliśmy najładniejsze zdjęcie!

Wybór nie był łatwy, wszystkie były inspirujące! Zwycięzcą jest Kamil, a swoje zdjęcie zrobił na autostradzie A12 w Austrii, w okolicy Innsbrucka. Gratulujemy i czekamy na kolejne ujęcia

Oczywiście mamy też nagrodę.
Wszystkim dziękujemy za aktywność!