Pomaganie
to maraton,
nie wyścig.

Jesteśmy rosnącą firmą - mamy możliwość zmieniania świata - i chcemy to robić. Naszą część społecznej odpowiedzialności biznesu realizujemy m.in.: dbając o normy środowiskowe i ekologiczne, wspierając edukacje, pasję ludzi i sport.

Gramy z
KS Koziołek Poznań!

KS Koziołek Poznań to wyjątkowy klub sportowy! Klub prowadzony z pasją, w oparciu o świetne zaczerpnięte z zagranicy praktyki, innowatorskie pomysły i konsekwencję w dążeniu do celu. KS Koziołek to blisko 300 zawodników w 11 drużynach. Każdy zespół trenuje pod okiem dwóch trenerów – skupiamy się na efektywnej pracy opartej na technice!

Dopingujemy team
spadochronowy
NoMercy

NoMercy to jedna z najlepszych na świecie i najbardziej utytułowana Polska drużyna zespołowej akrobacji spadochronowej (FS4 – czyli formation skydiving w zespole czteroosobowym). Zwycięski team tworzą: Maja Ważniewicz, Kinga Komorowska, Iwona Raczkiewicz, Karina Laszuk, Olimpia Patej. Dla NoMercy pełniliśmy zaszczytną rolę Sponsora – z dumą wspierając wyjątkową pasję i sukcesy teamu!

Gotujemy
dla WOŚP

Nakarmiliśmy ponad 1000 osób podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy! Marathon Food Truck oraz Poznańscy Kucharze Razem stworzyli wyjątkowy projekt podczas którego na poznańskim placu Mickiewicza zapełniliśmy brzuchy bawiących się podczas finału Poznaniaków – napełniając jednocześnie puchy WOŚP. Już czekamy na następny finał!

Jesteśmy sponsorem strategicznym
Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Jesteśmy Sponsorem Strategicznym Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Zobacz co
u nas słychać

8 lutego 2022

To kolejny finał, w którym wzięliśmy czynny udział bo… kochamy pomagać. ❤️WOŚP❤️ skupia wspaniały sztab ludzi chętnych do działania i wspólnie ze ❤️Sztab Ławica Finał WOŚP❤️ dokładamy cegiełkę do budowy tego wielkiego wydarzenia, a właściwe wkładamy w to nawet serce, całe ze złota 🧡

I będziemy razem do końca świata i jeden dzień dłużej, bo…

Pomaganie to MARATON, nie wyścig ❤️

LINK>>>

15 stycznia 2022

Jeśli dłuższa pauza to tylko z miłym widokiem 📷

#marathoninternational #marathon #pauza #break #odpoczynek #freetime

30 grudnia 2021

SIMPLY HAPPY NEW YEAR 🍾🍾

… wszyscy rozeszli się i przygotowują się do szampańskiej zabawy, tylko samotny MARATHON pozostał na posterunku…

#happynewyear #newyear #year2022 #marathon #marathoninternational #party #nightparty