57.000 m²
powierzchni
magazynowej
z myślą
o biznesie

Twoja produkcja
rośnie, a magazyn
pęka w szwach?

Będziesz zachwycony: pracą sprawnego zespołu, całodobową dostępnością i doskonałym dojazdem z A2/S5/S11. Twoje zarządzanie towarem ułatwią systemy zarządzania dostępne przez web, świetna obsługa magazynierów, logistyków, floty własnej oraz drobnicowej.

Planujesz otwarcie
oddziału w okolicach
Poznania?

Oprócz magazynu możesz wynająć u nas nowoczesne biura i sale konferencyjne w najnowocześniejszym standardzie – podłączone do sieci za pomocą światłowodu!

Rozwijasz eCommerce
i poszukujesz Partnera
w obsłudze logistyki?

Nasz zespół kompleksowo obsłuży Twoje potrzeby związane z Ecommerce: odbierzemy produkty z magazynów producenta, zapakujemy przesyłki, przypilnujemy kurierów i rozwiążemy problemy związane z reklamacjami i zwrotami. Zorganizuj swój magazyn eCommerce u nas!

Damy Ci dużo więcej niż tylko magazyn – realizujemy pełną obsługę procesu logistycznego – również w modelu 5PL. Jesteśmy na to przygotowani: zorganizujemy organizację dostaw do magazynów, magazynowanie, konfekcjonowanie, znakowanie, sortowanie, kompletację i komplementacje dostaw (w tym co-packing, co-manufacturing), etykietowanie, wystawianie dokumentów handlowych w imieniu właściciela towaru.

Prowadzimy pełną gospodarkę opakowaniami zwrotnymi i paletami. Dbamy o środowisko – spełniamy restrykcyjne normy środowiskowe.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

ELASTYCZNA
WSPÓŁPRACA

Elastycznie realizujemy projekty logistyczne – dostosowując proces do potrzeb Twojej firmy,

MAGAZYN WYSOKIEGO
SKŁADOWANIA

Udostępniamy magazyn wysokiego składowania z 50 000 miejsc paletowych i ponad 2000 m² w strefie ADR, dostępny całą dobę,

CENTRUM
KONFERENCYJNE

Posiadamy centrum konferencyjne dla 50 osób,

ZAPLECZE
DLA NAJEMCÓW

Stworzyliśmy pełne zaplecze dla najemców i partnerów biznesowych:
• stację paliw MARATHON PETROL (DIESEL
i AdBlue dla aut osobowych, dostawczych i ciężarowych)
• serwis i myjnia samochodów ciężarowych – MARATHON TRUCK SERVICE
• największego w Europie MARATHON FOOD TRUCK - spróbujesz i nie będziesz mógł się oprzeć

BEZPIECZEŃSTWO

Dajemy możliwość składowania towarów wysokowartościowych, akcyzowych, drobnej elektroniki, w specjalnej monitorowanej i zabezpieczonej strefie magazynu

MODUŁOWE
BIURA

Możesz utworzyć u nas oddział swojej firmy – wynajmując modułowe biura i sale konferencyjne wraz z pełnymi węzłami socjalnymi o łącznej powierzchni 1600 m²

Zanim podpiszesz z nami umowę odwiedź nas i przekonaj się jakie mamy możliwości. Oprowadzimy Cię po naszych powierzchniach, przedstawimy nasze standardy pracy i … z pewnością powierzysz na swoje produkty i towary.

Poznaj nas
od wewnątrz

To co nas wyróżnia, to umiejętność dostosowania się do potrzeb Klientów - potrafimy zarówno zorganizować magazyn tymczasowy na np. tydzień, jak i zorganizować system magazynowania just-in-time, stanowiący część skomplikowanego łańcucha dostaw.

Waldemar Kucz

Kierownik Magazynu

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY