57.000 m²
powierzchni
magazynowej
z myślą
o biznesie

Twoja produkcja
rośnie, a magazyn
pęka w szwach?

Będziesz zachwycony możliwościami, jakie oferują nasze powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Dogodna lokalizacja z doskonałym dojazdem z A2, S5 i S11, zespół składający się z doświadczonych i świetnie wyszkolonych magazynierów i logistyków, własna flota z możliwością transportu całopojazdowego i drobnicowego, a także możliwość sprawnego zarządzania swoim towarem przy pomocy systemów zarządzania z dostępem przez web – wszystko to zyskujesz, wybierając nasze usługi.

Planujesz otwarcie
oddziału w okolicach
Poznania?

Nasza oferta to nie tylko wynajem powierzchni magazynowych, dla klientów, którzy szukają nowej lokalizacji dla siedziby swojego biznesu lub chcą otworzyć nowy oddział w pobliżu Poznania, zapewniamy również możliwość wynajęcia biur i sal konferencyjnych. Oferujemy nowocześnie wykończoną przestrzeń biurową dla Twojej firmy, spełniającą najwyższe standardy i zapewniającą wysoki komfort pracy – z dostępem do sieci za pomocą światłowodu!

Rozwijasz eCommerce
i poszukujesz Partnera
w obsłudze logistyki?

Nasz zespół zapewnia kompleksowe usługi obejmujące wszystkie potrzeby Twojej działalności eCommerce: odbierzemy produkty z magazynów producenta, zadbamy o właściwe magazynowanie towarów, zapakujemy przesyłki, przypilnujemy kurierów i rozwiążemy problemy związane z reklamacjami i zwrotami. My zajmiemy się logistyką, dzięki czemu Ty skupisz się na rozwoju swojej firmy. Zorganizuj swój magazyn eCommerce u nas!

Z nami zyskujesz o wiele więcej niż tylko hale magazynowe do wynajęcia – realizujemy pełną obsługę procesu logistycznego – również w modelu 5PL. Posiadamy narzędzia, doświadczenie i wyszkolony zespół, by zapewnić najwyższej jakości usługi magazynowo-logistyczne. Zadbamy o: sprawną organizację dostaw do magazynów, magazynowanie i przechowywanie towarów, konfekcjonowanie, znakowanie, sortowanie, kompletację dostaw (w tym co-packing, co-manufacturing), etykietowanie oraz wystawianie dokumentów handlowych w imieniu właściciela towaru.

Działamy odpowiedzialnie i dbamy o środowisko. Spełniamy restrykcyjne normy środowiskowe i prowadzimy pełną gospodarkę opakowaniami zwrotnymi i paletami.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

ELASTYCZNA
WSPÓŁPRACA

Projekty logistyczne realizujemy w sposób elastyczny – rozumiemy, że każdy rodzaj działalności ma swoje własne potrzeby, dlatego nasze usługi i szczegóły współpracy możemy dostosować do potrzeb Twojej firmy. Skorzystaj z naszej powierzchni magazynowej i dobierz optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

MAGAZYN WYSOKIEGO
SKŁADOWANIA

Udostępniamy dostępne całą dobę powierzchnie magazynowe wysokiego składowania obsługiwane przez specjalistów w zakresie logistyki, wyposażone w niezbędne urządzenia magazynowe i najnowsze systemy pozwalające na łatwe i wygodne zarządzanie towarem. Nasze hale magazynowe to 50 000 miejsc paletowych i ponad 2000m2 powierzchni magazynowych w strefie ADR.

CENTRUM
KONFERENCYJNE

Posiadamy centrum konferencyjne z możliwością wynajęcia w celu organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. To nowoczesna sala konferencyjna zlokalizowana niedaleko Poznania zdolna pomieścić nawet 50 osób. Oferta skierowana do małych i dużych firm szukających możliwości zorganizowania konferencji w komfortowych warunkach.

ZAPLECZE
DLA NAJEMCÓW

Stworzyliśmy pełne zaplecze dla najemców i partnerów biznesowych:
• stację paliw MARATHON PETROL (DIESEL i AdBlue dla aut osobowych i dostawczych)
• Autoryzowany serwis i myjnia samochodów ciężarowych – MARATHON TRUCK SERVICE
• Uruchomiliśmy największy w Europie MARATHON FOOD TRUCK - spróbujesz i nie będziesz mógł się oprzeć.

BEZPIECZEŃSTWO

Do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy bardzo poważnie. Dajemy możliwość składowania towarów wysokowartościowych, akcyzowych i drobnej elektroniki w specjalnie do tego celu przystosowanej powierzchni magazynowej – Twoje towary zostaną umieszczone w monitorowanej i zabezpieczonej strefie magazynu, gdzie będą pod naszą stałą kontrolą.

MODUŁOWE
BIURA

Skorzystaj z wygodnego dojazdu i dobrej lokalizacji i przenieś do nas swoją firmę! Oferujemy przestronne, nowoczesne i utrzymane w najwyższym standardzie biura modułowe i sale konferencyjne wraz z pełnymi węzłami socjalnymi o łącznej powierzchni 1600 m2. Otwórz u nas oddział swojej firmy i ciesz się pracą w komfortowych warunkach.

Zanim podpiszesz z nami umowę, odwiedź nas i przekonaj się, co wyróżnia naszą ofertę od innych tego rodzaju rozwiązań w Polsce. Oprowadzimy Cię po całym obiekcie, pokażemy nasze powierzchnie magazynowe, zaprezentujemy możliwości, jakie oferuje nasza kompleksowa usługa magazynowo-logistyczna oraz przedstawimy standardy, jakimi kierujemy się w naszej działalności. Nie mamy wątpliwości, że kiedy przekonasz się, co możemy dla Ciebie zrobić, bez wahania powierzysz nam swoje produkty i towary.

Poznaj nas
od wewnątrz

To co nas wyróżnia, to umiejętność dostosowania się do potrzeb Klientów - potrafimy zarówno zorganizować magazyn tymczasowy na np. tydzień, jak i zorganizować system magazynowania just-in-time, stanowiący część skomplikowanego łańcucha dostaw.

Waldemar Kucz

Kierownik Magazynu

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY