27.000 m²
powierzchni
magazynowej
z myślą
o biznesie

Twoja produkcja
rośnie, a magazyn
pęka w szwach?

Będziesz zachwycony możliwościami, jakie oferują nasze powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Dogodna lokalizacja z doskonałym dojazdem z A2, S5 i S11, zespół składający się z doświadczonych i świetnie wyszkolonych magazynierów i logistyków, własna flota z możliwością transportu całopojazdowego i drobnicowego, a także możliwość sprawnego zarządzania swoim towarem przy pomocy systemów zarządzania z dostępem przez web – wszystko to zyskujesz, wybierając nasze usługi.

Planujesz otwarcie
oddziału w okolicach
Poznania?

Nasza oferta to nie tylko wynajem powierzchni magazynowych, dla klientów, którzy szukają nowej lokalizacji dla siedziby swojego biznesu lub chcą otworzyć nowy oddział w pobliżu Poznania, zapewniamy również możliwość wynajęcia biur i sal konferencyjnych. Oferujemy nowocześnie wykończoną przestrzeń biurową dla Twojej firmy, spełniającą najwyższe standardy i zapewniającą wysoki komfort pracy – z dostępem do sieci za pomocą światłowodu!

Rozwijasz eCommerce
i poszukujesz Partnera
w obsłudze logistyki?

Magazynowanie e-commerce - nasz zespół zapewnia kompleksowe usługi obejmujące wszystkie potrzeby Twojej działalności eCommerce: odbierzemy produkty z magazynów producenta, zadbamy o właściwe magazynowanie towarów, zapakujemy przesyłki, przypilnujemy kurierów i rozwiążemy problemy związane z reklamacjami i zwrotami. My zajmiemy się logistyką, dzięki czemu Ty skupisz się na rozwoju swojej firmy. Zorganizuj swój magazyn eCommerce u nas!

Z nami zyskujesz o wiele więcej niż tylko hale magazynowe do wynajęcia – realizujemy pełną obsługę procesu logistycznego – również w modelu 5PL. Posiadamy narzędzia, doświadczenie i wyszkolony zespół, by zapewnić najwyższej jakości usługi magazynowo-logistyczne. Zadbamy o: sprawną organizację dostaw do magazynów, magazynowanie i przechowywanie towarów, konfekcjonowanie, znakowanie, sortowanie, kompletację dostaw (w tym co-packing, co-manufacturing), etykietowanie oraz wystawianie dokumentów handlowych w imieniu właściciela towaru.

Działamy odpowiedzialnie i dbamy o środowisko. Spełniamy restrykcyjne normy środowiskowe i prowadzimy pełną gospodarkę opakowaniami zwrotnymi i paletami.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

ELASTYCZNA
WSPÓŁPRACA

Projekty logistyczne realizujemy w sposób elastyczny – rozumiemy, że każdy rodzaj działalności ma swoje własne potrzeby, dlatego nasze usługi i szczegóły współpracy możemy dostosować do potrzeb Twojej firmy. Skorzystaj z naszej powierzchni magazynowej i dobierz optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

MAGAZYN WYSOKIEGO
SKŁADOWANIA

Udostępniamy dostępne całą dobę powierzchnie magazynowe wysokiego składowania obsługiwane przez specjalistów w zakresie logistyki, wyposażone w niezbędne urządzenia magazynowe i najnowsze systemy pozwalające na łatwe i wygodne zarządzanie towarem. Nasze hale magazynowe to 50 000 miejsc paletowych i ponad 2000m2 powierzchni magazynowych w strefie ADR.

CENTRUM
KONFERENCYJNE

Posiadamy centrum konferencyjne z możliwością wynajęcia w celu organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. To nowoczesna sala konferencyjna zlokalizowana niedaleko Poznania zdolna pomieścić nawet 50 osób. Oferta skierowana do małych i dużych firm szukających możliwości zorganizowania konferencji w komfortowych warunkach.

ZAPLECZE
DLA NAJEMCÓW

Stworzyliśmy pełne zaplecze dla najemców i partnerów biznesowych:
• stację paliw MARATHON PETROL (DIESEL i AdBlue dla aut osobowych i dostawczych)
• Serwis i myjnia samochodów ciężarowych – MARATHON TRUCK SERVICE
• Uruchomiliśmy największy w Europie MARATHON FOOD TRUCK - spróbujesz i nie będziesz mógł się oprzeć.

BEZPIECZEŃSTWO

Do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy bardzo poważnie. Dajemy możliwość składowania towarów wysokowartościowych, akcyzowych i drobnej elektroniki w specjalnie do tego celu przystosowanej powierzchni magazynowej – Twoje towary zostaną umieszczone w monitorowanej i zabezpieczonej strefie magazynu, gdzie będą pod naszą stałą kontrolą.

MODUŁOWE
BIURA

Skorzystaj z wygodnego dojazdu i dobrej lokalizacji i przenieś do nas swoją firmę! Oferujemy przestronne, nowoczesne i utrzymane w najwyższym standardzie biura modułowe i sale konferencyjne wraz z pełnymi węzłami socjalnymi o łącznej powierzchni 1600 m2. Otwórz u nas oddział swojej firmy i ciesz się pracą w komfortowych warunkach.

Miejsce uznane do odpraw celnych

Dzięki temu nie musimy dowozić towaru do urzędu celnego na odprawę celną. Wystarczy, że towar który chcemy zgłosić do odprawy celnej znajduje się na przyznanym nam miejscu uznanym.
W miejscach uznanych możemy zgłaszać towary zarówno do odprawy przywozowej (Import) jak i wywozowej (Eksport).

Fulfillment to usługa logistyczna skierowana do przedsiębiorców działających w e-commerce, niezależnie od sprzedawanych towarów i rodzaju firmy. Jest to forma outsourcingu, którą mogą wykorzystać firmy oferujące swoim klientom różnorodne produkty, takie jak odzież, obuwie, suplementy diety, kosmetyki, sprzęt elektroniczny, i wiele innych. Fulfillment jest korzystny zarówno dla przedsiębiorstw dopiero wchodzących na rynek, jak i tych, które mają już ugruntowaną pozycję.

Zanim podpiszesz z nami umowę, odwiedź nas i przekonaj się, co wyróżnia naszą ofertę od innych tego rodzaju rozwiązań w Polsce. Oprowadzimy Cię po całym obiekcie, pokażemy nasze powierzchnie magazynowe, zaprezentujemy możliwości, jakie oferuje nasza kompleksowa usługa magazynowo-logistyczna oraz przedstawimy standardy, jakimi kierujemy się w naszej działalności. Nie mamy wątpliwości, że kiedy przekonasz się, co możemy dla Ciebie zrobić, bez wahania powierzysz nam swoje produkty i towary.

Poznaj nas
od wewnątrz

To co nas wyróżnia, to umiejętność dostosowania się do potrzeb Klientów - potrafimy zarówno zorganizować magazyn tymczasowy na np. tydzień, jak i zorganizować system magazynowania just-in-time, stanowiący część skomplikowanego łańcucha dostaw.

Waldemar Kucz

Kierownik Magazynu

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY