Naczepa typu MEGA

Działając w branży transportowej od wielu lat, doskonale rozumiemy, jak różnorodne wymagania może stwarzać przewóz towarów — zwłaszcza ładunków wielkogabarytowych i niestandardowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy usługi z wykorzystaniem naczepy typu MEGA. Wybierając transport MEGA zyskujesz możliwość jednoczesnego przewożenia do 24 ton materiałów — to opcja o wiele efektywniejsza pod względem finansowym i łatwiejsza do zaplanowania niż w przypadku użycia mniejszych pojazdów.

Dlaczego nasza oferta się opłaca?

Objętość

Naczepa MEGA sprawdzi się przy przewozie ładunków składających się z dużej ilości towarów, jak i tych o dużych lub nietypowych wymiarach. Maksymalna pojemność wynosząca 100 m3 zapewnia miejsce pozwalające na załadowanie 33 europalet. W połączeniu z dużą ładownością jest to idealne rozwiązanie dla producentów oraz przedsiębiorców polegających na regularnych i obszernych dostawach, a także przy transporcie towarów ponadwymiarowych — MEGA naczepa ma aż 3 metry wysokości, świetnie sprawdza się więc przy przewozie wyższych ładunków.

Różnorodność przewożonych ładunków

Dobranie właściwych metod transportu do rodzaju ładunku wymaga specjalistycznej wiedzy i zastosowania odpowiednich narzędzi, w dodatku nie każda ciężarówka jest w stanie sprostać różnorodnym wymaganiom. Dla nas nie jest to jednak problemem. Mając do dyspozycji naczepy typu MEGA jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie w sposób sprawny, bezpieczny i dopasowany do rodzaju przewożonych towarów. Dzięki dostosowaniu do wymogów przewozów materiałów niebezpiecznych nasze pojazdy mogą być wykorzystywane również w ramach usług transportu ADR.

Nowoczesne i praktyczne wyposażenie

Wykorzystanie współczesnej technologii i systemów zaprojektowanych specjalnie z myślą o potrzebach branży transportowej to prosty sposób na znaczne usprawnienie przygotowywania, monitorowania i realizowania przewozów towarów. Właśnie dlatego stawiamy na rozwiązania jak zaawansowana telematyka dla pełnego dostępu do informacji o przebiegu zlecenia w każdym momencie, certyfikowany system mocowania SAFETY LOCK dla zapewnienia bezpieczeństwa ładunku na trasie czy mobilne wózki widłowe.

Różne metody ładowania

Wśród korzyści, jakie oferuje naczepa typu MEGA, wymiary i wyposażenie to nie jedyne elementy, na które warto zwrócić uwagę. Kolejną zaletą jest możliwość dostosowania do specyfiki ładunku — w zależności od rozmiaru i rodzaju przewożonych towarów możemy wybrać boczny lub górny załadunek. Dodatkowo nasze ciężarówki MEGA posiadają rozsuwany i podnoszony dach ułatwiający układanie towarów w naczepie. Dla odbiorców nieposiadających sprzętu do samodzielnego rozładunku mamy również opcję transportu z rozładunkiem mobilnym wózkiem widłowym.

Do dyspozycji naszych klientów mamy świetnie wyposażone naczepy typu MEGA — nasza flota liczy obecnie 30 takich zestawów. Wszystkie przechodzą regularne kontrole techniczne, by utrzymać ich stałą gotowość do ruszenia w trasę.

Ciężarówki z naczepą typu MEGA

Zestaw typu MEGA


  • kubatura: 100 metrów sześciennych
  • miejsca paletowe: 33
  • ładowność: do 24 ton
  • długość wewnętrzna: 13,60 m
  • szerokość 2,48 m
  • wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:


  • rozsuwany i obustronnie podnoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
  • pełne odeskowanie aluminiowe

Transport z użyciem naczepy typu MEGA to oferta, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, niezależnie od rodzaju zlecenia. Wszystkie nasze ciężarówki dostosowane są do wymogów transportu ADR i spełniają restrykcyjną normę Euro 6. W dodatku w standardzie wyposażenia naszych zestawów są nowoczesne systemy technologiczne pozwalające na stałe monitorowanie drogi powierzonych nam towarów i szybkie przygotowanie i wysłanie dokumentacji przewozowej. Równie ważne jak terminowa realizacja jest dla nas bezpieczeństwo przewożonego ładunku — jego gwarancją jest świetne przeszkolenie kierowców, ale też certyfikowany system SAFETY LOCK.

MEGA ciężarówka — dlaczego warto?

Wykorzystujemy naczepy typu MEGA w transporcie krajowym i na terenie całej Unii. Mamy duże doświadczenie w realizacji zleceń na trasach prowadzących m.in. z lub do Niemiec, Belgii, Włoch czy Francji. Wystarczy, że określisz rodzaj ładunku oraz miejsce docelowe, a my zajmiemy się za Ciebie całą resztą! Nad samym przebiegiem dostaw nieustannie czuwają nasi doświadczeni specjaliści, którzy gotowi są szybko poradzić sobie z wszystkimi nagłymi komplikacjami i wątpliwościami — pomaga im w tym świetna znajomość prawa przewozowego oraz języków obcych, co jest nieocenionym wsparciem przy realizacji przewozów międzynarodowych.

Transport typu MEGA z profesjonalnym zapleczem

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY