Zestawy przestrzenne – transport JUMBO

Zapewniamy szybki, wydajny i efektywny transport międzynarodowy i krajowy. Nowoczesna flota, w której skład wchodzą zestawy przestrzenne JUMBO o dużej ładowności, pozwala na jednoczesne przewożenie dużych ilości materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie usprawnić proces transportowy i ograniczyć koszty realizacji pojedynczego zlecenia. Na bieżąco monitorujemy też stan techniczny wszystkich naszych pojazdów, by utrzymać je w optymalnej kondycji, zminimalizować ryzyko awarii i zagwarantować terminowość dostaw.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi transportowe?

Objętość

Transport zestawami typu JUMBO jest jednym z najważniejszych punktów naszych usług — to oferta wyróżniająca się przede wszystkim ogromną elastycznością i możliwościami przewozowymi. Jeden zestaw pozwala na załadowanie nawet 38 europalet o łącznej kubaturze do 118 m3. Dzięki dużej ładowności i obszernym rozmiarom możemy przewozić jednorazowo znaczną ilość towarów, a także organizować transport ładunków niestandardowych — wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Możliwość przewozu różnych ładunków

Nasze doświadczenie obejmuje transport międzynarodowy i krajowy ładunków całopojazdowych i drobnicowych dla klientów działających w różnych branżach. Dzięki temu wypracowaliśmy praktyczne i skuteczne metody obchodzenia się nawet z nietypowymi towarami. W ramach naszych usług wykonujemy również przewozy ADR. Nasze pojazdy zostały odpowiednio przystosowane do wymagań transportu materiałów niebezpiecznych, a nasi kierowcy posiadają uprawnienia i kwalifikacje niezbędne do realizacji tego rodzaju zleceń.

Najwyższej klasy wyposażenie

Wierzymy, że innowacyjne narzędzia i zaawansowane systemy mogą znacznie usprawnić usługi transportowe. Właśnie dlatego zadbaliśmy o wyposażenie ciężarówek z naszej floty w nowoczesne systemy telematyczne, które umożliwiają monitorowanie i skuteczne zarządzanie przebiegiem zlecenia, certyfikat PN EN 12642 Kod XL i certyfikowany system mocowania ładunku SAFETY LOCK. Wszystkie spełniają również normę Euro 6 dla dozwolonego poziomu emisji spalin. Niczego nie zostawiamy przypadkowi — stale inwestujemy w rozwój i aktualizujemy nasz sprzęt oraz wiedzę.

Różne sposoby ładowania

Posiadamy nowoczesne zabudowy zaopatrzone w rozwiązania umożliwiające zarówno górny i boczny załadunek, jak i wykorzystanie trapezów przejazdowych. Elastyczność w doborze sposobu ładowania naczepy pozwala nam na dostosowanie metod do specyfiki konkretnego ładunku dla zminimalizowania ryzyka uszkodzeń. W przewozach wykorzystujemy też zestawy przestrzenne wyposażone w mobilne wózki widłowe, co umożliwia szybki i bezpieczny załadunek i/lub rozładunek przez przeszkolonego kierowcę na miejscu.

W naszej flocie przeważają zestawy przestrzenne typu JUMBO — w chwili obecnej dysponujemy ponad 220 takimi ciężarówkami i planujemy jej dalszą rozbudowę.

Nasze zestawy przestrzenne JUMBO

Ciężarówka JUMBO


  • kubatura: 118 metrów sześciennych
  • miejsca paletowe: 38
  • ładowność: do 22 ton
  • długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
  • szerokość wewnętrzna: 2,48 m
  • wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:


  • trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek (ciężarówki i przyczepy) bez odpinania przyczepy
  • rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
  • pełne odeskowanie aluminiowe

Stawiamy na nowoczesne i zaawansowane narzędzia oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia — znajdziemy optymalne rozwiązania dla Twojej firmy i Twojego towaru. Zróżnicowane sposoby ładowania odpowiednie dla wszystkich typów zastosowań oraz certyfikowane zabezpieczenia to gwarancja dowozu materiałów do punktu odbioru bez uszkodzeń. Stan techniczny ciężarówek jest sprawdzany regularnie a wszystkie systemy na bieżąco aktualizowane, tak by bez zastrzeżeń spełniały swoje zadanie. Nasi kierowcy mogą również samodzielnie dokonać rozładunku naczepy dzięki opcji skorzystania z mobilnego wózka widłowego — jako odbiorca nie musisz więc posiadać potrzebnego sprzętu!

Możliwości naszych zestawów

Pełna telematyka pozwala skutecznie zarządzać transportem oraz przyspieszyć proces przygotowywania dokumentacji przewozowej, która trafia dzięki temu do zleceniodawcy drogą elektroniczną już w ciągu 24h od dostawy! Nasz zespół składa się ze świetnie przeszkolonych kierowców, specjalistów od logistyki i spedycji, krajowego i międzynarodowego prawa przewozowego oraz doświadczonych opiekunów, na których wsparcie możesz liczyć 24/7.

Organizujemy i wykonujemy przewozy transportowe JUMBO w Polsce oraz na trasach z krajami takimi jak Niemcy, Włochy, Francja, Austria, Hiszpania, Portugalia, Chorwacja, cały Benelux i kraje Skandynawii. Każdego dnia z powodzeniem realizujemy bardzo różnorodne zlecenia — zawsze w zgodzie z przepisami i obowiązującymi w branży standardami, a także ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo i dotrzymanie ustalonych terminów! Z nami Twój ładunek dotrze we wskazane przez Ciebie miejsce szybko i sprawnie!

Transport zestawami typu JUMBO z najlepszą obsługą

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY