Transport
ciężarowy
Anglia

Oferujemy kompleksową usługę, która wykracza poza sam przewóz towarów z lub do Anglii. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad każdym zleceniem i dbamy o sprawne przygotowanie dokumentów przewozowych oraz dostosowanie szczegółów transportu do lokalnych przepisów. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na wsparcie naszych opiekunów, którzy są dostępni 24/7. Z nami Twój ładunek dotrze na miejsce szybko i bezpiecznie!

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Szukasz sprawdzonych usług transportowych do i z Anglii?

Przygotowując plan dostaw, wykorzystujemy doświadczenie na danej trasie i aktualne informacje, dlatego zawsze przedstawiamy tylko wiarygodne i możliwe do zrealizowania oferty.

Chcesz zlecić nietypowy transport na trasie Anglia-Polska?

Udostępniamy rzadką na polskim rynku usługę rozładunku dostarczonych towarów mobilnym wózkiem widłowym. Możemy zorganizować też transport materiałów niebezpiecznych ADR do Anglii.

Twoja firma potrzebuje partnera do stałej współpracy?

Jesteśmy w stanie zrealizować zarówno indywidualne zlecenia, jak i zająć się organizacją dużych dostaw w ramach długoterminowych projektów – każde zadanie wykonujemy z profesjonalizmem i dokładnością.

Działamy w modelu
Just-in-time

Świetne przygotowanie naszego zespołu oraz niezawodność floty sprawiają, że na miejsce zawsze docieramy na czas. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić terminowość dostaw.

Sprawny załadunek
i rozładunek

Wierzymy, że sprawny transport zaczyna się w momencie załadunku, dlatego nasze zestawy są przystosowane do różnych sposobów ładowania towarów. Możemy też rozładować ładunek mobilnym wózkiem widłowym.

Najwyższe standardy
bezpieczeństwa

Nasze pojazdy spełniają normę Euro 6, posiadają certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ładunku i ubezpieczenie OCP w wysokości 1 000 000 EURO, a telematyka pozwala na łatwe śledzenie dostaw.

Profesjonalna obsługa
zleceń

Transport Anglia-Polska i na innych trasach europejskich nie ma dla nas tajemnic. Twoim zleceniem zajmie się dedykowany opiekun, który zadba o jego fachową realizację w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami.

Szybki obieg dokumentów
i elektroniczne faktury

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby usprawnić proces przygotowywania i dostarczania dokumentów. Dokumenty przewozowe trafią do Ciebie w ciągu 24h, a faktury wysyłamy elektronicznie.

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Anglii

Mamy duże doświadczenie w przewozach towarów do punktów na terenie Anglii i w kierunku odwrotnym. Wskaż miejsce docelowe dostawy i rodzaj ładunku, a my dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązania!

Świetnie wyposażone
zabudowy

Dla zapewnienia wygody i bezpieczeństwa załadunku i transportu nasze zestawy wyposażone są w rozsuwane, obustronnie unoszone dachy, trapezy przejazdowe oraz pełne odeskowanie aluminiowe.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 220 zestawów kubaturowych typu JUMBO i 30 typu MEGA, pozwalających na całopojazdowy i drobnicowy przewóz standardowych towarów, jak i materiałów ADR. Wszystkie pojazdy posiadają rozwiązania ułatwiające załadunek.

Nasze zestawy
przestrzenne

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Duża liczba ciężarówek dostosowanych do wymagań transportu międzynarodowego pozwala nam precyzyjnie odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów. Nasi kierowcy każdego dnia zapewniają szybkie i bezproblemowe przewozy towarów na terenie UE i Anglii.

NASZA
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY