Transport
ciężarowy
Szwajcaria

Wieloletnie doświadczenie w branży przewozu towarów sprawia, że zarówno transport międzynarodowy, jak i krajowy nie ma dla nas tajemnic. Z powodzeniem realizujemy dostawy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w tym przejazdy na trasie Szwajcaria-Polska. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, nowoczesna i rozbudowana flota oraz stałe dążenie do rozwijania naszej oferty poprzez wprowadzanie do naszej codziennej pracy innowacyjnych systemów i narzędzi. Nasze usługi to nie tylko transport i spedycja, ale też możliwość organizacji kompleksowej logistyki.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Szukasz przewoźnika na trasie Polska-Szwajcaria?

Jeśli zależy Ci na terminowym i sprawnym transporcie towarów na trasie Polska-Szwajcaria, nasza oferta została stworzona właśnie dla Ciebie! Zaplanujemy dla Twojego ładunku optymalną trasę, by na miejsce dotarł bez żadnych komplikacji.

Transport Szwajcaria-Polska na jasnych zasad to oferta dla Ciebie?

W swojej działalności opieramy się na bliskiej współpracy z klientami - niczego przed Tobą nie ukrywamy, a na każdym etapie realizacji zlecenia masz dostęp do pełnej wiedzy na temat jego przebiegu i aktualnego statusu.

Standardowe usługi transportowe nie spełniają Twoich oczekiwań?

Doskonale rozumiemy, że transport międzynarodowy wysokiej jakości to transport dostosowany do specyfiki konkretnego ładunku i wymagań klienta. Posiadamy narzędzia i specjalistów zdolnych do skutecznej realizacji nawet nietypowych zleceń jak przewozy ADR.

Transport w modelu
Just-in-time

Wszelkie opóźnienia w łańcuchu dostaw mogą skutkować zaburzeniem płynności funkcjonowania firmy. Zawsze wybieramy optymalną trasę i realnie szacujemy czas przejazdu, by na miejsce dotrzeć terminowo.

Sprawny i szybki
załadunek

Załadunek bez utrudnień to jeden z kluczowych elementów terminowej realizacji transportu. Pojazdy z naszej floty umożliwiają załadunek boczny i górny, co pozwala na szybkie załadowanie różnego rodzaju ładunków.

Zapewniamy
bezpieczeństwo transportu

Powierzając nam swój ładunek, nie musisz martwić się jego bezpieczeństwem w trasie. Jego gwarancją jest nowoczesna telematyka, certyfikaty PN EN 12642 Kod XL i SAFETY LOCK oraz polisa OCP na kwotę 1 000 000 EURO.

Monitorujemy
przebieg zlecenia

Nie tracimy Twoich towarów z oczu wraz z odjazdem ciężarówki - na bieżąco monitorujemy przejazd ładunku, a nasi specjaliści są gotowi szybko uporać się z wszelkimi komplikacjami, jakie mogą pojawić się na trasie.

Szybkie przygotowanie
dokumentacji

Wykorzystujemy nowoczesne systemy telematyczne i informatyczne, które dają nam stały dostęp do wszystkich istotnych informacji na temat transportu. Dzięki temu dokumenty przewozowe możemy przygotować i dostarczyć już w 24 godziny!

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Szwajcarii

Organizujemy transport całopojazdowy i drobnicowy różnych ładunków, w tym również materiałów niebezpiecznych. Pomożemy Ci znaleźć optymalny sposób przewozu Twoich towarów i dostarczymy je w wyznaczone miejsce w terminie.

Wysoki standard floty

Wszystkie nasze ciężarówki spełniają normę Euro 6 i posiadają nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie. Ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany, co minimalizuje ryzyko awarii na trasie. Posiadamy również zestawy z mobilnym wózkiem widłowym.

Pojazdy, którymi realizujemy usługi transportowe to zestawy przestrzenne typu JUMBO (38 miejsc paletowych) oraz typu MEGA (33 miejsca paletowe). Wszystkie posiadają nowoczesne wyposażenie i utrzymane są w świetnym stanie. Nasza flota dostosowana jest też do przewozów ADR.

NASZE ZESTAWY
PRZESTRZENNE

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Ciężarówki Marathon International każdego dnia przemierzają drogi Unii Europejskiej i Szwajcarii realizując różnorodne zlecenia przewozowe - zawsze w zgodzie z przepisami i zawsze na czas! Nasza flota liczy już 250 nowoczesnych zestawów, a na najbliższe lata planujemy jej dalszą rozbudowę.

NASZA
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY