Transport
ciężarowy
Skandynawia

Zajmujemy się spedycją i transportem ciężarowym do i z krajów skandynawskich zarówno dla pojedynczych zleceń przewozowych, jak i dużych projektów wymagających specjalistycznych rozwiązań. Posiadamy flotę składającą się z 250 zestawów przestrzennych typu JUMBO i typu MEGA, świetnie wyszkolony zespół i profesjonalne zaplecze, dzięki czemu powierzony nam ładunek zawsze dociera na miejsce w idealnym stanie i bez opóźnień.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Chcesz zlecić przewóz towarów na trasie Polska-Skandynawia?

Zapewniamy kompleksowe usługi transportowe z możliwością rozładunku towarów w miejscu docelowym z użyciem mobilnego wózka widłowego. Podaj nam szczegóły zlecenia, a my zajmiemy się resztą.

Szukasz stałego partnera do transportu do krajów skandynawskich?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i pomożemy Ci znaleźć rozwiązania odpowiadające potrzebom Twojego biznesu dla osiągnięcia optymalnych rezultatów w korzystnej cenie.

Zależy Ci na przejrzystych warunkach współpracy?

Uważamy, że transport Skandynawia-Polska nie musi być skomplikowany – kierujemy się jasnymi zasadami i umożliwiamy całodobowy kontakt, dzięki czemu przebieg zlecenia możesz kontrolować na bieżąco.

Działamy w modelu
Just-in-time

Rozumiemy znaczenie terminowości w logistyce i transporcie, dlatego na każdym etapie dbamy o to, by Twój ładunek dotarł na miejsce dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Wygodny
załadunek

Wyposażenie naszych zestawów umożliwia ich szybkie i bezpieczne załadowanie, co usprawnia proces transportu bez ryzyka dla ładunku. Oferta z mobilnym wózkiem widłowym pozwala też na sprawny rozładunek.

Bezpieczeństwo
i ubezpieczenie

Dla bezpieczeństwa Twojego ładunku zaopatrzyliśmy naszą flotę w nowoczesną telematykę oraz certyfikaty PN EN 12642 Kod XL i SAFETY LOCK, a także polisę ubezpieczenia OCP – 1 000 000 EURO.

Dedykowani opiekunowie
dla każdego zlecenia

O bezproblemowy przebieg dostaw zadba dedykowany opiekun zlecenia. Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji 24/7, dzięki czemu trasę ładunku możesz monitorować w dowolnym momencie.

Szybki obieg dokumentów
i elektroniczne faktury

Korzystamy z nowoczesnych systemów, co pozwala na przygotowanie i przekazanie niezbędnej dokumentacji przewozowej już w ciągu doby. Wystawiamy również faktury elektroniczne.

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Skandynawii

Realizujemy przewozy ciężarowe na trasach z i do Norwegii, Danii i Szwecji – w tym transport ADR i zestawami z wózkiem widłowym. Gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia i zgodność z przepisami.

Nowoczesne zabudowy

Nasze ciężarówki spełniają najwyższe standardy zarówno pod względem technicznym, jak i wyposażenia – posiadają odeskowanie aluminiowe, rozsuwane i podnoszone dachy oraz trapezy przejazdowe.

Posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów, w której znajduje się 220 zestawów przestrzennych typu JUMBO i 30 typu MEGA – wszystkie spełniają normę Euro 6 i są dostosowane do wymagań transportu międzynarodowego.

Nasze zestawy
przestrzenne

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Nasze niezawodne ciężarówki oraz doświadczeni kierowcy są w każdym momencie gotowi, by wyruszyć w trasę z Twoim ładunkiem. Dysponujemy rozwiązaniami pozwalającymi na szybkie i bezpieczne przewozy do krajów skandynawskich, a szczegóły transportu dostosujemy do specyfiki zlecenia.

NASZA
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY