Transport
ciężarowy
Holandia

Wyróżnia nas elastyczne podejście do współpracy i profesjonalizm, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych i sprawdzonych metod działania. Nie stoimy w miejscu – stale się rozwijamy i szukamy rozwiązań, które pomogą usprawnić naszą pracę i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Zlecając nam organizację swojego transportu, zyskujesz wysokiej jakości usługę gwarantującą szybką i bezproblemową dostawę.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Regularnie przewozisz duże ładunki z lub do Holandii?

Jeśli transport Holandia-Polska to codzienność Twojego biznesu, postaw na stałą współpracę z wiarygodnym partnerem – dobierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania!

Szukasz firmy transportowej z doświadczeniem na trasie Holandia-Polska?

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym na terenie całej Europy, doskonale znamy specyfikę branży i wiemy, jak zaplanować przewóz towarów z i do Holandii tak, by przebiegał bez zakłóceń.

Zależy Ci na bliskiej współpracy z firmą transportową?

Rozumiemy, że nie chcesz tracić kontroli nad ładunkiem w chwili jego odbioru przez kierowcę. Nowoczesna telematyka i kontakt z opiekunami 24/7 sprawiają, że możesz cały czas trzymać rękę na pulsie.

Dostawa w modelu
Just-in-time

Terminowy odbiór i dostawa to absolutna podstawa naszej oferty. Cenimy Twój czas, dlatego nasze trasy planujemy tak, by zawsze być we wskazanym miejscu o wyznaczonej porze.

Rozwiązania ułatwiające
załadunek

Im szybciej ładunek znajdzie się w przyczepie, tym szybciej może ruszyć w drogę – nasze zestawy pozwalają na różne sposoby załadunku, dzięki czemu cały proces przebiega sprawniej.

Bezpieczeństwo transportu

W kwestii bezpieczeństwa stawiamy na sprawdzone rozwiązania – zestawy spełniające normę Euro 6, certyfikaty bezpieczeństwa ładunku (SAFETY LOCK i PN EN 12642 Kod XL) i polisę OCP na 1 000 000 EURO.

Profesjonalna opieka
nad zleceniami

Nasi specjaliści są świetnie zaznajomieni z przepisami oraz wymogami transportu do i z Holandii. Zapewniamy stałą opiekę nad zleceniem, dzięki czemu nie musisz martwić się żadnymi komplikacjami.

Szybkie
dostarczenie dokumentów

Nowe technologie oferują nie tylko wygodę, ale też realne korzyści dla biznesu – telematyka przyspiesza przygotowywanie dokumentacji przewozowej, a elektroniczne faktury usprawniają współpracę.

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Holandii

Posiadamy własną flotę nowoczesnych i niezawodnych ciężarówek, dzięki którym transport Holandia-Niemcy, Polska i do innych lokalizacji na terenie Europy przebiega sprawnie i bez opóźnień.

Nowoczesne zabudowy

Stan floty ma bezpośrednie przełożenie na jakość świadczonej usługi. Właśnie dlatego dbamy o wysoki standard wyposażenia pojazdów, by zapewniały wygodny załadunek i bezpieczeństwo ładunku na drodze.

Nasza flota składa się z 250 nowoczesnych i niezawodnych zestawów przestrzennych, w tym 220 typu JUMBO i 30 typu MEGA. Dysponujemy też ciężarówkami dostosowanymi do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR.

Nasze zestawy
przestrzenne

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Działamy zgodnie z międzynarodowymi standardami, dzięki czemu oferowane usługi utrzymują się na niezmiennie wysokim poziomie. Nasze pojazdy poruszają się po terenie całej Europy, by bez problemów i w terminie dostarczyć Twój ładunek na trasach z i do Holandii.

Nasza
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY