Transport
ciężarowy
Chorwacja

Nasze metody pracy opierają się na fachowej wiedzy, wykorzystaniu nowoczesnych systemów oraz wieloletnim doświadczeniu w organizacji transportu międzynarodowego na terenie Europy. Dysponujemy liczną flotą umożliwiającą dostawy w systemie FTL i LTL, z ciężarówkami dostosowanymi do przewozów ADR i możliwością zamontowania mobilnego wózka widłowego. Z nami przewozy ciężarowe z i do Chorwacji są proste – Ty składasz zlecenie, my zajmujemy się jego sprawnym wykonaniem.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Szukasz korzystnej oferty przewozu towarów do i z Chorwacji?

Wiemy, że każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia, dlatego do współpracy podchodzimy elastycznie i zawsze szukamy rozwiązań, które przyniosą Ci najwięcej korzyści.

Transport Chorwacja-Polska jest ważny dla działania Twojej firmy?

Jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczny i terminowy przepływ towarów pomiędzy Twoją siedzibą a Chorwacją, co pozwoli na efektywne działanie Twojego biznesu bez opóźnień i przestojów.

Spedycja Chorwacja - usługi transportowe!

Planowanie międzynarodowego łańcucha dostaw to skomplikowany proces, wymagający specjalistycznej wiedzy i profesjonalnych narzędzi – z naszą ofertą zyskujesz pełne wsparcie w tym zakresie.

Działamy w modelu
Just-in-time

Na każdym etapie dbamy o terminową realizację zlecenia od odbioru ładunku aż po dostarczenie go do wskazanej lokalizacji. Będziemy na miejscu wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Sprawny
załadunek

Czasochłonny załadunek wydłuża czas transportu. Właśnie dlatego nasze ciężarówki są wyposażone w rozwiązania umożliwiające górny i boczny załadunek. Posiadamy też zestawy z mobilnym wózkiem widłowym.

Bezpieczeństwo
i ubezpieczenie.

Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Posiadamy polisę OCP (1 000 000 EURO), a w ciężarówkach zamontowano certyfikowane systemy mocowania i nowoczesną telematykę dla zapewnienia kontroli.

Stała opieka
nad zleceniem

Nasi dedykowani opiekunowie na bieżąco monitorują drogę Twojego ładunku i wykorzystują znajomość przepisów prawa i języków obcych, by zapewnić jego bezproblemowy transport z/do Chorwacji.

Szybki obieg dokumentów
i e-faktury

Korzystamy z e-faktur, a dzięki nowoczesnej telematyce w każdej chwili mamy dostęp do wszystkich istotnych informacji i możemy szybko przygotować dokumenty przewozowe – dostaniesz je w ciągu 24h!

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Chorwacji

Oferujemy profesjonalną usługę przewozu ładunków całopojazdowych i drobnicowych na trasach prowadzących z i do Chorwacji. Posiadamy też uprawnienia i narzędzia pozwalające na bezpieczny transport ADR.

Zabudowy
wysokiej jakości

Utrzymujemy wyposażenie naszej floty na najwyższym poziomie, tak by każdy z naszych pojazdów posiadał rozwiązania usprawniające załadunek i zapewniające bezpieczeństwo ładunku w trakcie jazdy.

Nasze ciężarówki to przede wszystkim zestawy przestrzenne typu JUMBO pozwalające na jednoczesny przewóz do 118 metrów sześciennych ładunku. Dysponujemy również 30 zestawami typu MEGA o kubaturze do 100 metrów sześciennych.

Nasze zestawy
przestrzenne

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Centralnym elementem naszej działalności jest flota nowoczesnych pojazdów, które pozwalają nam na realizację różnorodnych zleceń przewozowych na terenie całej Europy – to nie tylko przewóz standardowych ładunków, ale też usługi mobilnym wózkiem widłowym czy transport ADR.

Nasza
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY