Transport
ciężarowy
Włochy

Transport międzynarodowy wymaga dokładnego planowania i znajomości przepisów regulujących przewozy ciężarowe w poszczególnych krajach oraz sprawnej i spełniającej wysokie standardy floty. Właśnie dlatego najlepiej oddać to zadanie w ręce specjalistów. Nasza oferta to kompleksowa usługa przewozu ładunków przestrzennych z/do Włoch – wyznacz kierunek i rodzaj dostarczanych towarów, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Chcesz zlecić przewóz towarów na trasie Polska-Włochy?

Zajmiemy się zaplanowaniem i wykonaniem zlecenia zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, tak by ładunek dotarł na miejsce bez komplikacji, awarii i opóźnień. Zapomnij o stresie i skomplikowanych procedurach.

Szukasz firmy zapewniającej terminowy transport do Włoch?

Wybierz sprawdzone rozwiązania i postaw na współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji w branży. Od lat zajmujemy się transportem na terenie całej Europy, dzięki czemu wypracowaliśmy skuteczne metody.

Twój ładunek wymaga specjalistycznego podejścia?

Sposób transportu dostosujemy do rodzaju przewożonych towarów – odpowiednie przygotowanie ciężarówek i aktualne uprawnienia kierowców pozwalają nam przewozić również materiały niebezpieczne ADR.

Przewozy w modelu
Just-in-time

Znajomość trasy, świetnie utrzymana flota, doświadczeni kierowcy, pełna telematyka i stałe monitorowanie sytuacji na drodze – wszystko to sprawia, że jesteśmy niezawodni i zawsze docieramy na czas.

Sprawny
załadunek towarów

Usprawnienie procesu ładowania towarów pozwala na jego skrócenie i zmniejszenie ryzyka uszkodzeń. Nasze zestawy mogą być ładowane od góry i od boku, umożliwiają też załadunek bez odpinania przyczepy.

Dbamy
o bezpieczeństwo

Do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy poważnie – wszystkie nasze ciężarówki posiadają certyfikaty SAFETY LOCK i PN EN 12642 Kod XL, a firma wykupiła polisę ubezpieczeniową OCP na kwotę 1 000 000 EURO.

Wsparcie
dedykowanych opiekunów

Nad bezpieczeństwem i terminowością dostaw czuwa nasz zespół specjalistów. Dzięki znajomości języka i specyfiki transportu z/do Włoch opiekun będzie mógł szybko reagować na zmieniającą się sytuację.

E-faktury i dokumenty
przewozowe w 24h

Rozumiemy, że sprawny przepływ towarów wymaga też aktualnej dokumentacji, dlatego wykorzystujemy nowe technologie, by szybko i sprawnie przygotować i wysłać dokumenty dotyczące danego zlecenia.

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Włoch

Dostarczymy ładunek dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz i w sposób zapewniający bezpieczeństwo przewożonych materiałów. Nasi specjaliści zapewniają pełne wsparcie w doborze optymalnych rozwiązań.

Wysoki
standard wyposażenia

We wszystkich naszych pojazdach znajdują się rozwiązania ułatwiające załadunek: aluminiowe odeskowanie, systemy bezpiecznego mocowania ładunku oraz nowoczesna telematyka.

Posiadamy ponad 250 wysokiej klasy ciężarówek, które świetnie sprawdzą się przy realizacji każdego zlecenia – to zestawy dostosowane do wymogów transportu ADR, z wózkiem widłowym oraz nowoczesnymi rozwiązaniami dla sprawnego załadunku i kontroli dostaw.

Nasze zestawy
przestrzenne

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Wierzymy, że kluczem do sukcesu w branży transportowej jest połączenie wykwalifikowanego zespołu i nowoczesnej floty. W naszej działalności opieramy się właśnie na tych dwóch elementach, co pozwala nam na oferowanie kompleksowych usług przewozu towarów na trasach z i do Włoch.

Nasza
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY