Transport
ciężarowy
Francja

Realizujemy przewozy ładunków przestrzennych na terenie całej Europy, w tym na trasach z i do Francji. Dysponujemy własną flotą nowoczesnych ciężarówek pozwalających na szybki i bezpieczny transport FTL i LTL – również z usługą rozładunku mobilnym wózkiem widłowym. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz całodobowe wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o terminowe i bezproblemowe wykonanie zlecenia.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Chcesz zlecić transport Polska-Francja?

Zorganizujemy dla Ciebie transport drogowy. Francja to kierunek dobrze znany naszym kierowcom, dzięki czemu Twój ładunek dostarczony zostanie sprawnie i bez komplikacji na drodze.

Twój biznes potrzebuje usług przewozu towarów do Francji?

Nowoczesna flota i doświadczenie w spedycji międzynarodowej pozwalają nam oferować transport Francja-Polska na zasadach dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Pomożemy Ci usprawnić łańcuch dostaw.

Zależy Ci na bezpieczeństwie przewożonego ładunku?

Wysokie standardy pracy, świetnie wyposażone ciężarówki, nowoczesna telematyka i wykwalifikowany zespół – o bezpieczeństwo transportu dbamy na każdym etapie działalności.

Transport w modelu
Just-in-time

Przyjmując zlecenie, zobowiązujemy się do wypełnienia jego warunków. Wybieramy optymalną trasę przejazdu i sprawdzamy wszystkie szczegóły, by mieć pewność, że Twój ładunek trafi do celu w terminie!

Szybki i łatwy
załadunek

Nasza flota umożliwia górny i boczny załadunek, a także jednoczesne ładowanie całej przyczepy. Świadczymy również dodatkową usługę rozładunku mobilnym wózkiem widłowym.

Bezpieczeństwo
i ubezpieczenie

Wyposażenie oraz stan naszych pojazdów spełnia najwyższe standardy, posiadają certyfikaty PN EN 12642 Kod XL oraz SAFETY LOCK i są zgodne z normą Euro 6. Posiadamy też polisę OCP na 1 000 000 EURO.

Dedykowani
opiekunowie

Opiekunowie czuwający nad Twoim zleceniem posiadają doświadczenie w organizacji transportu do/z Francji, a dzięki znajomości przepisów i języka są w stanie na bieżąco monitorować sytuację na trasie.

Szybki obieg dokumentów
i elektroniczne faktury

Z powodzeniem wykorzystujemy potencjał nowych technologii, dzięki czemu nie musisz czekać na potrzebne dokumenty. Zapewniamy elektroniczną wysyłkę faktur i dokumenty przewozowe przekazane w ciągu 24h!

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Francji

Zajmujemy się obsługą transportową dużych projektów logistycznych oraz organizacją pojedynczych dostaw do i z Francji – w systemie FTL i LTL, z możliwością przewozu materiałów niebezpiecznych.

Nowoczesne
i niezawodne zabudowy

Wiemy, że dobry stan i bezawaryjność pojazdów to warunek niezbędny dla zapewnienia wysokiej efektywności transportu. Do naszej floty regularnie dodajemy nowe i świetnie wyposażone ciężarówki.

Dysponujemy nowoczesnymi zestawami przestrzennymi umożliwiającymi przewóz aż do 38 palet w ramach jednego ładunku. To już w sumie ponad 250 pojazdów z systemami telematycznymi i certyfikatami bezpieczeństwa, które sprostają nawet wymagającym zleceniom.

Nasze zestawy
przestrzenne

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Podstawą naszej działalności są ciężarówki, którymi każdego dnia przemierzamy kolejne kilometry, przewożąc powierzone nam ładunki – zawsze na czas i zawsze docierając do wyznaczonego celu. Regularnie sprawdzamy ich stan techniczny dla zapewnienia niezawodności na drodze.

NASZA
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY