Transport
ciężarowy
Belgia

Ponieważ zawsze dotrzymujemy terminów. Sprawny łańcuch dostaw jest kluczowy dla efektywnego funkcjonowania biznesu, a z nami nie musisz obawiać się opóźnień i przestoju w pracy. W swojej działalności stawiamy na świetnie wykwalifikowany zespół specjalistów i wykorzystanie nowoczesnych technologii ułatwiających planowanie i monitorowanie transportu. Jesteśmy gotowi na podejmowanie nowych wyzwań i mamy narzędzia niezbędne do ich realizacji.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Szukasz usług transportowych do przewozu towarów do i z Belgii?

Rozumiemy, że każda firma ma swoją własną specyfikę, dlatego nie oferujemy uniwersalnych rozwiązań – przygotujemy dla Ciebie ofertę na podstawie wielkości i rodzaju ładunku.

Chcesz zorganizować transport ADR do Belgii?

Niestandardowe ładunki wymagają niestandardowych rozwiązań. Nasze ciężarówki pozwalają na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR, a kierowcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia.

Zależy Ci na wygodnym kontakcie z firmą transportową?

Powierzając nam organizację transportu, zachowujesz kontrolę nad jego przebiegiem – wszystkie aktualne informacje na temat zlecenia są dla Ciebie dostępne o każdej porze.

Transport w modelu
Just-in-time

Bazujemy na naszym doświadczeniu w przewozach międzynarodowych, by wybrać optymalną trasę i zaplanować terminowy transport Belgia-Polska lub w innych kierunkach na terenie Europy.

Sprawny i wygodny
załadunek

Z naszą ofertą zyskujesz szybki i dopasowany do rodzaju ładunku załadunek oraz certyfikowany system mocowania SAFETY LOCK. Posiadamy też zestawy z mobilnym wózkiem widłowym dla łatwego rozładunku.

Bezpieczeństwo
i ubezpieczenie

Bezpieczeństwo ładunku gwarantuje pełna telematyka, polisa OCP na kwotę 1 000 000 EURO i wysoka jakość floty – wszystkie pojazdy spełniają normę Euro 6 i posiadają certyfikat PN EN 12642 Kod XL.

Stała opieka
nad każdym zleceniem

Dla zapewnienia wysokiego standardu usługi nad zleceniami czuwają dedykowani opiekunowie, czyli specjaliści doskonale zaznajomieni z zasadami organizacji przewozów i specyfiką danej trasy.

Dokumenty przewozowe
w 24h i e-faktury

Przygotowaniem i dostarczeniem niezbędnej dokumentacji zajmujemy się równie sprawnie jak samym transportem – wszystko dzięki systemom telematycznym i wysyłaniu faktur elektronicznie.

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Belgii

Szczegóły przewozu dostosujemy do potrzeb Twojego biznesu, wielkości i rodzaju powierzonego nam ładunku oraz kierunku. Zapewnimy właściwe warunki dla Twoich towarów, by na miejsce dotarły bezpiecznie.

Nowe i niezawodne
zabudowy

Zadbaliśmy o wysoką jakość wyposażenia ciężarówek, dzięki czemu sprawdzają się na każdym etapie transportu – to m.in. sposoby na usprawnienie załadunku oraz wygodny rozładunek.

Pojazdy z naszym logo, które spotkasz na drogach Europy to nowoczesne zestawy przestrzenne z pełną telematyką i certyfikatami bezpieczeństwa ładunku. Posiadamy już ponad 220 zestawów typu JUMBO i 30 typu MEGA.

Nasze zestawy
przestrzenne

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Każdego roku inwestujemy w rozbudowę posiadanej floty o nowe pojazdy i utrzymanie naszych zestawów w optymalnym stanie – właśnie to podejście pozwala nam nieprzerwanie oferować usługi transportowe na najwyższym poziomie i w zgodzie z międzynarodowymi standardami.

Nasza
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY