Transport
ciężarowy
Niemcy

Posiadamy nowoczesną i świetnie wyposażoną flotę, zespół doświadczonych specjalistów i narzędzia pozwalające na szybki i skuteczny transport ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z i do Niemiec. Do Ciebie należy złożenie zlecenia i określenie specyfiki przewozu, a my zadbamy o całą resztą – nie tylko dostarczymy towary na czas, ale zajmiemy się też załadunkiem i rozładunkiem oraz przygotowaniem dokumentów.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Szukasz wiarygodnego partnera do przewozu towarów do i z Niemiec?

Podstawą naszych usług jest profesjonalna spedycja międzynarodowa. Niemcy-Polska, Wielka Brytania, kraje UE – wskaż miejsce docelowe ładunku, a my zapewnimy jego terminową dostawę.

Regularnie zlecasz przewozy ciężarowe na trasie Polska-Niemcy?

Zamiast skupiać się na pojedynczych zleceniach, zdecyduj się na długofalową współpracę. Z nami zyskujesz transport Polska-Niemcy w korzystnej cenie i na elastycznych warunkach.

Potrzebujesz usług dopasowanych do Twojego biznesu?

Rozumiemy, że każdy ładunek wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi specjaliści zadbają o dobranie rozwiązań odpowiadających Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Działamy w modelu
Just-in-time

Utrzymanie sprawnego łańcucha dostaw wymaga dobrej koordynacji i realizacji zleceń w ramach wyznaczonych terminów – szanujemy Twoje zaufanie i biznes, dlatego zawsze docieramy na miejsce na czas.

Sprawny
załadunek

Świetnie wyposażone zestawy umożliwiają różne sposoby załadunku, by zapewnić szybkość i wygodę ładowania niezależnie od ładunku. Rozładunkiem zajmujemy się w ramach usługi mobilnym wózkiem widłowym.

Stawiamy na
bezpieczeństwo transportu

Nasza flota posiada nowoczesne systemy telematyczne, certyfikaty PN EN 12642 Kod XL i SAFETY LOCK i spełnia normę Euro 6. Dodatkowym zabezpieczeniem jest polisa OCP na kwotę 1 000 000 EURO.

Dedykowany opiekun
twojego zlecenia

Nasi pracownicy doskonale wiedzą jak zorganizować szybki i zgodny z przepisami transport Niemcy-Polska. Nad każdym zleceniem czuwa dedykowany opiekun, który zadba o jego bezproblemową realizację.

Dokumenty otrzymujesz
już w 24h

Wykorzystanie zaawansowanych systemów telematycznych to gwarancja szybkiego procesu przygotowania dokumentów, a dla jeszcze większej wygody faktury dostarczamy elektronicznie.

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Niemiec

Świadczymy usługi całopojazdowych i częściowych przewozów towarów, w tym materiałów niebezpiecznych, na trasach z i do Niemiec. Posiadamy pojazdy i aktualne uprawnienia pozwalające na transport ADR.

Nowoczesne zabudowy

W standardzie wyposażenia floty jest pełne odeskowanie aluminiowe oraz rozwiązania ułatwiające załadunek. Na bieżąco monitorujemy stan techniczny pojazdów, by zapewnić ich niezawodność na drodze.

Transport w Niemczech realizujemy zestawami przestrzennymi typu JUMBO (38 miejsc paletowych) i MEGA (33 miejsca paletowe) przystosowanymi do wymogów transportu materiałów niebezpiecznych i z możliwością zamontowania wózka widłowego na przyczepie.

NASZE ZESTAWY
PRZESTRZENNE

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu JUMBO

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Ciężarówka typu MEGA

Na drogach całej Europy regularnie porusza się już 250 naszych pojazdów – wszystkie są nowe, w świetnym stanie, posiadają aktualne przeglądy i spełniają najwyższe standardy. Stawiamy na rozwój, dlatego stale powiększamy naszą flotę i szukamy nowych rozwiązań.

NASZA
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY