Transport
ciężarowy
Niemcy

Posiadamy nowoczesną i świetnie wyposażoną flotę, zespół doświadczonych specjalistów i narzędzia pozwalające na szybki i skuteczny transport ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z i do Niemiec. Do Ciebie należy złożenie zlecenia i określenie specyfiki przewozu, a my zadbamy o całą resztą – nie tylko dostarczymy towary na czas, ale zajmiemy się też załadunkiem i rozładunkiem oraz przygotowaniem dokumentów.

Dlaczego
warto
z nami
pracować?

Szukasz wiarygodnego partnera do przewozu towarów do i z Niemiec?

Podstawą naszych usług jest profesjonalna spedycja międzynarodowa. Niemcy-Polska, Wielka Brytania, kraje UE – wskaż miejsce docelowe ładunku, a my zapewnimy jego terminową dostawę.

Regularnie zlecasz przewozy ciężarowe na trasie Polska-Niemcy?

Zamiast skupiać się na pojedynczych zleceniach, zdecyduj się na długofalową współpracę. Z nami zyskujesz transport Polska-Niemcy w korzystnej cenie i na elastycznych warunkach.

Potrzebujesz usług dopasowanych do Twojego biznesu?

Rozumiemy, że każdy ładunek wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi specjaliści zadbają o dobranie rozwiązań odpowiadających Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Działamy w modelu
Just-in-time

Utrzymanie sprawnego łańcucha dostaw wymaga dobrej koordynacji i realizacji zleceń w ramach wyznaczonych terminów – szanujemy Twoje zaufanie i biznes, dlatego zawsze docieramy na miejsce na czas.

Sprawny
załadunek

Świetnie wyposażone zestawy umożliwiają różne sposoby załadunku, by zapewnić szybkość i wygodę ładowania niezależnie od ładunku. Rozładunkiem zajmujemy się w ramach usługi mobilnym wózkiem widłowym.

Stawiamy na
bezpieczeństwo transportu

Nasza flota posiada nowoczesne systemy telematyczne, certyfikaty PN EN 12642 Kod XL i SAFETY LOCK i spełnia normę Euro 6. Dodatkowym zabezpieczeniem jest polisa OCP na kwotę 1 000 000 EURO.

Dedykowany opiekun
twojego zlecenia

Nasi pracownicy doskonale wiedzą jak zorganizować szybki i zgodny z przepisami transport Niemcy-Polska. Nad każdym zleceniem czuwa dedykowany opiekun, który zadba o jego bezproblemową realizację.

Dokumenty otrzymujesz
już w 24h

Wykorzystanie zaawansowanych systemów telematycznych to gwarancja szybkiego procesu przygotowania dokumentów, a dla jeszcze większej wygody faktury dostarczamy elektronicznie.

Transport FTL , LTL i ADR
z i do Niemiec

Świadczymy usługi całopojazdowych i częściowych przewozów towarów, w tym materiałów niebezpiecznych, na trasach z i do Niemiec. Posiadamy pojazdy i aktualne uprawnienia pozwalające na transport ADR.

Nowoczesne zabudowy

W standardzie wyposażenia floty jest pełne odeskowanie aluminiowe oraz rozwiązania ułatwiające załadunek. Na bieżąco monitorujemy stan techniczny pojazdów, by zapewnić ich niezawodność na drodze.

Przewozy realizujemy zestawami przestrzennymi typu JUMBO (38 miejsc paletowych) i MEGA (33 miejsca paletowe) przystosowanymi do wymogów transportu materiałów niebezpiecznych i z możliwością zamontowania wózka widłowego na przyczepie.

NASZE ZESTAWY
PRZESTRZENNE

Zestaw
typu JUMBO

• kubatura: 118 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 38
• ładowność: do 22 ton
• długość wewnętrzna: 7,70 m + 7,70 m
• szerokość wewnętrzna: 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,02 m

Opcje standardowe:
• trapezy przejazdowe umożliwiające szybki załadunek bez odpinania przyczepy
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Zestaw
typu MEGA

• kubatura: 100 metrów sześciennych
• miejsca paletowe: 33
• ładowność: do 24 ton
• długość wewnętrzna: 13,60 m
• szerokość 2,48 m
• wysokość wewnętrzna: 3,00 m

Opcje standardowe:
• rozsuwany i obustronnie unoszony dach (niezależnie od boków), ułatwiający boczny i górny załadunek
• pełne odeskowanie aluminiowe

Na drogach całej Europy regularnie porusza się już 250 naszych pojazdów – wszystkie są nowe, w świetnym stanie, posiadają aktualne przeglądy i spełniają najwyższe standardy. Stawiamy na rozwój, dlatego stale powiększamy naszą flotę i szukamy nowych rozwiązań.

NASZA
Flota

Nasi klienci
o współpracy

Pracujemy w partnerskiej atmosferze od ponad 10 lat… Warto im zaufać.

Anna Toczko
Logistics Manager, Paroc

Zawsze gotowi do pomocy. Dobry partner w logistyce.

Wilco Degenkamp
Supervisor Fleet Management, Kingspan

Zawsze opiekują się moim transportem i szukają najlepszego rozwiązania w najlepszej cenie.

Gabriel Marie
Dyrektor zarządzający, La Grande Ferme

Chciałbyś
dowiedzieć się
więcej?

FORMULARZ
KONTAKTOWY